preskoči na sadržaj

Osnovna škola Mertojak Split

 > O školi  > Djelatnici
DJELATNICI

ŠKOLSKA GODINA 2017./2018.

Autor: Administrator , 5. 9. 2016. 19:57

R A V N A T E LJ

Ines Budić 

Ravnateljica

STRUČNA PEDAGOŠKA SLUŽBA

Sanja Gavrančić (Andrea Trutanić)

Pedagog

Eta Školjarev

Defektolog

Nada Šalinović

Psiholog

Marija Ivšić

Knjižničar 

RAZREDNA NASTAVA

Ana Jelavić

Učiteljica 4.A razred

Diana Grgičević

Učiteljica 4.B razred

Marija Karelović

Učiteljica 4.C razred

Vedrana Borozan (Mirela Jurić)

Učiteljica 4.D razred

Ines Zebić

Učiteljica 4.E razred

Silvana Munivrana

Učiteljica 2.E razred

Tomislava Botica

Učiteljica 1.B razred

Ines Dužević

Učiteljica 1.C razred

Vinka Topić

Učiteljica 1.D razred

Marina Madunić

Učiteljica 1.A razred

Snježana Skočajić

Učiteljica 2.A razred

Roberta Barić

Učiteljica 2.B razred

Tatjana Bilandžić

Učiteljica 2.C razred

Ivka Kavelj

Učiteljica 2.D razred

Jelena Jednačak

Učiteljica 3.A razred

Petra Kalinić

Učiteljica 3.B razred

Marijana Skejić

Učiteljica 3.C razred

Matija Miljak-Čaljkušić (Kristina Bareta)

Katarina Vojnović

Marta Benek

Učiteljica 3.D razred

Učiteljica 3.E razred

Edukator-rehabilitator PRO

PREDMETNA NASTAVA

Ana Lovrić

Hrvatski jezik

Dragana Plosnić

Hrvatski jezik

Ljubica Tomić

Hrvatski jezik

Marijan Buljan

Hrvatski jezik

Ankica Bajurin

Engleski jezik

Nives Tomec

Ivana Bašić

Engleski jezik

Engleski jezik

Ivana Pinčić (Ivana Čović)

Engleski jezik i hrvatski jezik

Zorana Kristić

Engleski jezik

Tea Benzon

Engleski jezik

Ruža Stanišić

Talijanski jezik

Ivana Sabljić (Nela Botić)

Talijanski jezik

 

 

Đurđica Alagić

Matematika, Fizika

Lovorka Krstulović

Matematika, Fizika

Ružica Juranović-Bunja

Matematika, Informatika

Marija Podrug

Matematika

Jadranka Ivanušić

Matematika, Informatika

Hrvoje Mladinić

Fizika, Informatika

Neno Kuljić

Tehnička kultura

Ivanka Podrug Priroda, Biologija

Ljerka Šarin

Kemija

Sindi Bužančić

Priroda, Biologija, Kemija

Meri Juras

Priroda , Kemija

Sanja Vukosav

Geografija

Marina Jandrić

Geografija

Ana Bagović

Povijest

Ivana Ujević

Povijest

Vera Andonov

Likovna kultura

Karmen Širović

Glazbena kultura

Renata Mamić

Glazbena kultura

Gojko Dumanić

Tjelesno zdravstvena kultura

Marija Guć

Tjelesno zdravstvena kultura

Milena Budimir

Vjeronauk

Nikolina Kalajžić

Vjeronauk

Neda Mustapić

Vjeronauk

Nives Kekez

Vjeronauk

ADMINISTRATIVNO-TEHNIČKO OSOBLJE

Fani Kačić-Barišić

Tajnica

Ana Kaštelan

Kristina Kačić Barišić

 Voditelj računovodstva

Računovodstveni referent

Zoran Gruica

Majstor

Denis Bilić

Majstor

Ana Boban

Spremačica

Dina Marinković

Spremačica

Svemira Solje

Spremačica

Sanja Čagalj

Spremačica

Tanja Zekić

Spremačica

Ivanka Buljubašić

Spremačica

Marija Šerić

Spremačica

PRIPRAVNICI

 

 


1. Luka Androja - TZK


2.Anamarija Reić Rebov - TZK
 

3.Anja Franjkić - Vjeronauk
 

4.Andrea Civadelić - Likovna kultura

5. Tea Guć - TZK

6. Matea Milin- Hrvatski jezik

 

 

 

 [više]

 



ERASMUS+
UPISI U SREDNJU ŠKOLU 2018./2019.

 

Na ovom linku možete pronaći sve

informacije vezane za upis u

srednju 2018./19. godinu.

OSIGURANJE UČENIKA
UPISI U 1. RAZRED ŠK.GOD.2018./2019.

Brošura Hrvatskih željeznica
BROŠURA ZA RODITELJE

    

SAFETYNET

ŠK. GODINA 2017./2018.

VREMENIK NATJECANJA I SMOTRI U ŠK. GODINI 2017./2018. 

PROMETNA UČILICA

   

DABAR 2017

RASPORED ZVONA

 

                         

JUTRO
1. 7.30 - 8.15 
2. 8.20 - 9.05 
3. 9.10 – 9.55 
ODMOR 9.55 - 10.10
4. 10.15 - 11.00
5. 11.05 - 11.50 
6. 11.55 - 12.40 
 
POSLIJE PODNE
1. 14.00 – 14.45
2. 14.55 – 15.35 
3. 15.40 – 16.25
ODMOR 16.25 - 16.40
4. 16.45 – 17.30
5. 17.35 – 18.20
6. 18.25 – 19.10
 
UČENICI  2., 3. I 4. RAZREDA nastavu u popodnevnoj smjeni imaju od 14.50 sati
 
MEĐUSMJENA
1. 11.30 – 12.05       
2. 12.05 - 12.40    
ODMOR 12.40 - 13.00
3. 13.00 – 13.35
4. 13.35 – 14.10
5. 14.10 - 14.45        

 

 

KORISNI LINKOVI

 

 

ZAHTJEV ZA IZRADU

ISKAZNICA HŠŠS

 

 

Napomena:

Popisi udžbenika koji su

odabrani 2014./2015. godine

važeći su 4 godine.

UDŽBENICI ZA ŠK.GOD.2017./2018.

Oglasna ploča
RAZREDNA NASTAVA
Kalendar
« Lipanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Carnet-vijesti
15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti . 

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

IZDAVAČI
Lista linkova je prazna
CMS za škole logo
Osnovna škola Mertojak Split / Doverska 44, HR-21000 Split / www.os-mertojak-st.skole.hr / ured@os-mertojak-st.skole.hr
preskoči na navigaciju